Playstation zóna
1,5 metra veľká 4K Ultra HD televízia

Pohodlné hráčske priestory, našlapaná herná konzola PS 4 PRO s tromi ovládačmi a najrôznejšími hrami vrátane horúcich noviniek ako FIFA 18, CRASH BANDICOOT, MORTAL KOMBAT XL, NHL 18, alebo TEKKEN 7.

1,5 metra veľká 4K Ultra HD televízia s parádnym herným podsvietením Ambilight a super zvukom, a taktiež chladnička plná vychladených nápojov!

Kompletný zoznam hier nájdete na stránke ponuka hier.

Racing Zóna
Dve závodné Forza sedadla s volantom, pedálmi a HTC Vive

Šoféroval si už niekedy Lamborghini, Ferrari, Bentley alebo napríklad formulu F1? V našej červenej miestnosti je to možné. Naša červená racingová miestnosť disponuje dvomi závodnými Forza sedadlami, volantom, pedálmi a pre ten najdivokejší zážitok aj virtuálnou realitou Valve Index.

Ten najlepší pocit z jazdy dopĺňa najpremakanejšia závodná hra Project Cars 2, ktorá sa vyhrala s každým detailom, či už je to od reálneho spracovania exteriéru a interiéru áut, až po divoké daždivé, zasnežené alebo krásne slnečné počasie.

Môžeš si vybrať z viac ako 180 nadupaných závodných, cestných alebo rally áut, či napríklad formúl. Všetky tieto jazdné vlastnosti áut boli navrhnuté a následne testované za pomoci profesionálnych jazdcov a hráčov, aby tomu dodali ten najidentickejší pocit.

VR Zóna
Najrealistickejší zážitok z hrania hier súčasnosti

Vieš aké to je len tak skočiť z mrakodrapu bez padáku?! Žiaden problém! S našou najpremakanejšou virtuálnou realitou na trhu od Valve Index to možné je.

Zažite ten najrealistickejší zážitok z hrania hier súčasnosti a vyskúšajte našu Virtual Reality zónu, kde si môžete zajazdiť na húsenkovej dráhe, vystrielať krvilačných hladných zombíkov alebo si zaboxovať v ringu proti neľútostným boxeristom.

Máme na výber vyše 30 hier rôzneho druhu, od akčných cez hororové až po oddychové. Príďte si s partiou vyskúšať rôzne žánre hier a presvedčiť sa na vlastnej koži, že nieje to tak ľahké, ako sa na prvý pohľad zdá :) Pripravte sa, bude to skutočne bombové!

Kompletný zoznam hier nájdete na stránke ponuka hier.

TV s funkciou Ambilight 3
Osvetlenie celého okolia TV pri hraní

Ambilight je patentovaná technológia, ktorá spočíva vo využití LED diód po stranách televízora, ktoré na základe prehrávanej stanice premieta na stenu svetelné efekty.

V hernom režime Ambilight sa z miestnosti stane súčasť vášho herného sveta, jej bohaté a žiarivé farby budú dynamicky odpovedať hernej akcii, ktorá sa odvíja na obrazovke.

 

Sledujte nové herné tituly na našom Facebooku.