Tie najlepšie hry na hranie s kamarátmi

V našim VR & PS4 Game Roomr nájdete herné klasiky, tak aj najnovšie herné pecky.

Máme vždy posledné verzie futbalovej FIFY, môžete skočiť z mrakodrapu, najvyššia verzia arkádoviek Mortal Kombat, závodné kreslá s HTV VICE aj herné legendy ako Crash Bandicoot alebo NHL. A množstvo ďalších herných peciek!

FIFA 18

Fifa 18 zmazáva rozdiely medzi virtuálnym a skutočným svetom. Tešte sa na autentických futbalistov, tímy a užásnú atmosféru na štadiónoch.

Fifa 18 predstavuje technológiu Real Player Motion, úplne nový systém animácie, ktorý prináša novú úroveň odozvy a hračskej osobnosti - Cristiano Ronaldo a ostatní hráči sa pohybujú presne ako v reálnom svete. Ide o najväčší krok na poli inovácií herného systému v histórií série.

Crash Bandicoot

Zahraj si za Crasha alebo jeho sestričku Coco a preskackaj, prerotuj a na motorke prejdi tri strelené dobrodružstva, v ktorých sa stretneš prakticky so všetkým: od hovoriacich hodín až po šialené vodné prúdy. Vśetko to budeš robiť, aby si zachránil svet pred silami zla.

Znovu si užívajte tri najpamätnejšie dobrodružstvá v celej histórií Playstation, plne prepracovaná pre najnovšiu generáciu.

GTA V

FPS a podpora 4K Ultra HD. GTA V ako ho poznáme, ukazuje život Gangstra, ktorý čelí kopec nebezpečným nástrahám a plní rôzne misie ktoré na seba priamo nadvezujú a hráč si tak môže vychutnať perfektnú gangsterskú atmosféru so všetkými možnými možnosťami. Či len tak na ulici niekoho zmlátiť, ukradnúť auto alebo v najhoršom prípade niekoho zabiť.

Možnosti sú fakt skoro neobmedzené a vy si tak doslova môžete robiť, čo sa vám bude chcieť. S GTA V získavate hernú slobodu, ale pozor, pretože nie ste nedoktnuteľný a polícia si mile rada na vás posvieti :)

NHL 18

Podmaňte si ľad vďaka komplexnému ovládaniu autenticky reagujúcich brankárov, úplne novému poňatiu súbojov pred bránkou, v útočnom aj obrannom pásme a vylepšenému systému kolíznej fyziky. Jednoducho ten najlepší herný zážitok.

Vďaka prepracovanému systému reflexných zákrokov, brankári vyhodnotia svoje postavenie, uhol a gólovú situáciu ešte pred prevedením svojho zákroku. Nové nasnímanie pohybu pomáha zreplikovať technické pohyby brankárov, ktoré prispeju k vierohodnosti ich chovania a schopnosti využiť ich fyzické proporcie pri prevedeniach reflexných zákrokov.

Mortal Kombat XL

Najznámejšia bojová séria vstupuje do novej generácie. Mortal Kombat XL prináša nebývalé filmový štýl s novou hrateľnosťou a ešte brutálnejšími chmatmi.

Mortal Kombat XL je definitívna verzia luxusnej bojovej hry, ktorá obsahuje všetky vydané rozšírenia a hlavne povestnú kolekciu bonusových postáv. V ich čele stojí neprekonateľný Predátor jeho luxusné smrtiace údery. Mortal Kombat je proste boj na život a na smrť. Žiadne kamoškovanie neexistuje. Aj preto sú finálne údery skutočné drsné a zároveň luxusne spracované.

Rocket League

Asi je škoda vysvetľovať pravidlá futbalu. Vieme že hra sa s loptou a bod získava ten, kto loptu dopraví až do bránky.

A to Rocket League presne je, no narozdiel od futbalu kde kopete nohou, v tejto hre budete autom narážať do lopty a budete to mať o čosi ťažšie. Ide o perfektne premakanú multiplayerovú zábavku, kde si viete zahrať s kamošom kamoškou jeden na jedného a ukázať, kto tu je pán Rocket League.

Richie’s Plank

Richie’s Plank Experience je hra, ktorá je veľmi jednoduchá a MEGA zážitková. Nieje to žiadna zdĺhavá hra, kde musíte zdolávať kvantitu nástrah. Pointa hry je však v tom, že sa ocitnete na ulici v rušnom meste a vašou úlohou je vyviesť sa výťahom až na to najvyššie poschodie.

Nič komplikované však? Vtip je v tom, že keď prídete na konečnú stanicu, tak Váš čaká veľmi zaujimavý pohľad, kde máte pred sebou len drevenú dosku a pod ňou rušnú ulicu. V túto chvíľu máte už len jedinú možnosť, a to poraziť svoj pud sebazáchovy a spadnúť z vyše 200 metrov, priamo na rušnú cestu plnú áut.

No Limits

Boli ste niekedy na húsenkovej dráhe? Nie?! Nevadí! S hrou No Limits si to viete na vlastnej koži vyskúšať.

Ide o bezpečný zážitok, kedy sa len posadíte na stoličku, necháte sa vyviesť na samotný vrchol, a zábava sa može začať. Váš žalúdok to pocíti, ako keby ste reálne jazdili na húsenkovej dráhe a hlasivky to pocítia tiež. :) Takže posaďte sa, pripútajte sa, a zábava sa môže začať!

Ninja Fruit

Určite každý mladý človek už hral mobilnú hru Ninja Fruit, kde Vám ovocie stále vyskakovalo po displeji a vašou úlohou bolo každé jedno ovocie preseknúť potiahnutím prstom po obrazovke mobilu. Museli ste dávať pozor na to, aby ste si šialenom presekávaní ovocia nezasiahli aj lietajúcu bombu, ktorá vašu hru ukončila.

No tentoraz, vás Virtuálna Realita vtiahne hlbšie do hry a vy už nebudete len šúchať prstom po displeji, ale budete reálne držať v ruke samurajské katany a využívať celý herný svet a herné prostredie. Už to nebude také jednoduché. Veď vyskúšajte sami :)

Paranormal Activity

Asi v dnešnej dobe každý pozná slovo Paranormal. Či už je to od slávnej série filmov Paranormal Activity alebo z rôznych dokumentov, kde sa diali veci, ktoré človek nedokáže pochopiť a vysvetliť. A presne o tom táto hra je. Celý dej sa odohráva v dome, do ktorého sa hneď na začiatku musíte dostať. Ale nebude to len také jednoduché.

Táto hra nieje len o strašení a záhadach, ale aj o logickom myslení, pretože vašou úlohou bude od hľadania kľúčov od dverí, cez zbieranie indícií až po hľadanie rôznych nápovedí, ako vyriešiť záhadu a vyhrať nad zlou Entitou, ktorá straší v dome. Tak čo? Mysliš si, že dokážeš poraziť zlú Entitu a nakopať jej r** ? :D

Arizona Sunshine

Ocitnete sa v jaskyni po Zombie Apocalypse a hľadáte niekoho živého, či vlastne, zdravého človeka, ktorý vás nechce zabiť. Budete sa brodiť naprieč púšťou, rôznymi dedinami, baňami, aj vojenskými základňami a hľadať jediné neinfikované mestečko, a tou je Arizona Sunshine.

Streľba, výbuchy a akcia, to Vás čaká v hre Arizona Sunshine, kde sa tvorcia vyhrali s vynikajúco spracovaným prostredím, krvavými Zombie a intuitívnom ovládaní. Tak čo? Máš odvahu sa vybrať úplne sám naprieč pušťou? Nech sa páči, ale dávaj pozor, zombíci môžu byť naozaj kdekoľvek :)

Affected: The Minor

V Affected: The Minor ide o veľmi jednoduchú hru, kde vašou úlohou bude sa len prejsť po strašidelnom dome. Ak máte radi horový adrenalín, tak toto je pre Vás to práve. Už to nebude len rozvalenie sa pri popcorne v kine, tu sa musíte rozhodovať sami, kam pôjdete a kam sa pozriete.

Zvážite každý krok, každý pohľad a otočenie sa. Jednoducho pocítite tú právu hororovú atmosféru na vlastnej koži. Tak čo? Máš chuť ísť na špeciálnu prechádzku?

Thrill of the Fight

V tejto hre máte možnosť si to rozdať v ringu proti rôznych boxeristom, zatrénovať si so sparring partnerom alebo sa len tak rozohriať s boxerským mechom. Vyberieme si súpera, nasadíme chránič zubov a počkáme, kedy gong odštartuje súboj.

Nezabúdajte sa neustále kryť, držať ruky hore, lebo súper si na tvoju chybu mile rád počká a pošle ťa priamo k zemi a potom sa len modli, aby si sa dokázal postaviť, kým rozhodca naráta do desať. Súper ti nič nedaruje, nedá ti vydýchať a ty budeš odratávať posledné sekundy do konca kola.

The Lab

V hre The Lab od svetoznámeho herného vyvojára Valve, budete mať na výber niekoľko zaujimavých hier. Od obyčajnej prechádzky po lese s robotickým psom, cez Secret Shop s podivnými a záhadnými predmetmi až po lukostreľbu či opravu pokazeného robota.

Ide o jednoduché hry, kde si môžete vychutnať zaujimavé, kreatívne spracované prostredia a rôzne situácie, kde herný vývojár Valve vážne využil svoju predstavivosť a vložil ju do virtuálneho sveta.

Serious Sam

V hre Serious Sam bude tvojou úlohou poraziť mimozemské príšery, ktoré obsadili našu Zem. Pripravte sa na super akčnú masakrálnu hru, kde zažijete ozajstné jatká. Prišery budú len tak vybuchovať a ty budeš v neustálom sústredení lebo sa na teba budú valiť príšery zo všetkých strán a nedajú ti ani na chvíľu vydýchnuť.

Táto hra preverí tvoje reflexy a tvojú presnú mušku. Tu nebude čas na chyby. Jedno jediné zaváhanie ťa môže stáť krk :)

Super Hot

Super Hot je hra, ktorá sa radí medzi akčné, ale vôbec by sme sa nestránili ju zaradiť aj medzi logické hry. Vašou úlohou bude stále to isté, zabiť všetkých, ktorí Vám budú stáť v ceste. Sranda je v tom, že ešte aj v hre ste vo virtuálnej realite a prechádzate rôzne levely a rôzne situácie, kde využívate a ovládate čas.

Ovládate ho každým vašim pohybom hlavy, ruky, tela, dávate do pohybu aj vašich oponentov, letiace guľky a predmety. Takže musíte zvážiť každý pohyb, ktorý chcete vykonať, aby Vás nejaká letiaca guľka nezasiahla. Už to nebude len o presnej muške, ale aj o predvídavosti a dobre zvolenej stratégii.