Hudba je náš tromf
Naozaj veľký hudobný výber široko ďaleko!

V našej Laser Aréne nájdete najväčší počet hudobných skladieb, ktoré si môžete ku hre sami vybrať. Máme najväčší výber zo všetkých Arén v okolí!

Nižšie si môžete prejsť všetky naše ponúkané skladby a pustiť si aj krátke ukážky. Jedná sa o profesionálne zloženú a obľúbenú hudbu, špeciálne pre Laser Game!

THOR: RAGNAROK

Preneste sa Bifröstom do Arény za burácanie boha blesku a zahrajte si pri tej najlepšej hudbe z nového super-hrdinského filmu Thor: Ragnarok.

Hru si užijete vrátane legendárneho Immigrant Songu od Led Zeppelin a nezabudli sme samozrejme ani na filmové hlášky!

WESTERN

Obsahuje najznámejšie a zároveň aj najkrásnejšiu filmovú hudbu Ennia Morricona. Westernové klasiky, v kto-rých hral Clint Eastwood, Henry Fonda alebo Jamie Foxx.

Poznáte tiež z filmov od Quentina Tarantina! Tento motív si zamilujete!

TERMINÁTOR

Kultová sci-fi legenda ožíva v našej Aréne! Tento hudobný motív je výberom toho najlepšie-ho z filmovej série Terminátor – drsná hudba plná filmových hlášok, ktorá vás pri hre poriadne nakopne :)

A možno vás po hre “Árny” príde aj poplácať po chrbte ;) Hasta la vista baby!

Metal Gear Solid & Call of Duty

Ponorte sa doprostred vojny s našim úžasným vojnovým motívom. Dážď, blesky, zbrane, okolo lietajúce helikoptéry a do toho super bojová herná hudba!

Do hľbky kosti pocítite všetky emócie, ktoré vojna vyvoláva, poznáte strach, vzrušenie, aj zármutok.

JAMES BOND 007

Vybavíte si z hlavy ústredný hudobný motív Jamesa Bonda? Tak teraz si ho skúste predstaviť v rytme drum n’ bass, pridajte Tinu Turner, Madonnu, Chrise Cornella a Adele, a získate koncentrovanú zmes adrenalínu a vycibreného štýlu, na ktorom sú všetky „bondovky“ založené.

VIANOČNÝ ŠPECIÁL

Vianoce sú tu! Jedine s našim Vianočným špeciálom môžete okúsiť vianočnú atmosféru v ktorúkoľvek ročnú dobu.

Garantujeme, že si v aréne budete spievať! :-)

ALIEN

Hudobný motív inšpirovaný legendárnou filmovou sci-fi režiséra Ridleyeho Scotta: Votrelec a Jamese Camerona: Votrelci.

Po sľubnom začiatku nasleduje temný a hororom nadupaný motív, ktorý vás prenesie na palubu vesmírnej lode tesne pred jej explóziou. Doporučujeme nie len milovníkom tohto kultového filmu.

MARVEL VS DC

Priali ste si niekedy stretnúť sa so Spider-Manom, Iron Manom, Batmanom alebo trebárs so Supermanom? S týmto našim akčným motívom ich budete mať takmer na dosah! Rýchla hudobná pecka, pri ktorej sa budete baviť!

Ozajstný nárez pre všetkých komiksových fanúšikov!

STAR WARS

Kto by nepoznal slávny ústredný motív Hviezdnych vojen! Môžete sa tešiť naviac na kapelu z kantíny, súboj svetelných mečov alebo Darth Vaderov „Imperial March“ v doposiaľ nepoznanom znení!

TRON ELECTRO

Omnoho výraznejší podiel elektronických prvkov a zodpovedne vybraná hudba skupiny Daft Punk. Tá je viac progresívna a bude lahodiť ušiam hudobných fajnšmekrov.

Vstúpite tak do pulzujúcej arény a zažijete tú pravú tronovskú akciu!

RESIDENT EVIL

Pre potešenie vyznávačov tvrdších hudobných štýlov sme namixovali naozaj diabolskú kombináciu! Nie len Marylinom Mansonom je tento motív živý, ale metalová rezba je alfou i omegou.

Video trailer

MORTAL KOMBAT

Herná a filmová hudba inšpirovaná legendárnou akčnou hrou a nemenej známym kultovým filmom Mortal Kombat.

Rave hudba, basy, vrátane známeho Finish Him!

Video trailer

90's SERIAL HITS

Absolútna pecka a kráľ medzi hudobnými motívmi! Ak vás nenakopne tento motív, tak už žiadny! Dallas, Pobrežná hliadka, Pokémoni, Akty X, Power Rangers,… Skrátka to najlepšie z deväťdesiatkových seriálov.

Vráťte sa do dôb svojho mládí a pusťte si ku hre svoj obľúbený seriál!

ROCKY & EXPENDABLES

Hudobný motív pre poriadnych chlapov! Plný tvrdej rockovej hudby, ktorá vás maximálne nakopne do hry. Nemajte so súperom ŽIADNE ZĽUTOVANIE a dajte mu tvrdý KNOCKOUT!

MATRIX

Dokážete sa vyhnúť letiacej guľke? V našej aréne áno! Poriadne nabušený motív toho najlepšieho z triló-gie Matrix.

Filmové hlášky, zvukové efekty a legendárny soundtrack, všetko spojené v jednom unikátnom motíve!